Kartka dla medyka

Dołączcie do ogólnopolskiej akcji: KARTKA DLA MEDYKA!

Drodzy Rodzice  –

zaproponujcie dzieciom w dniach od poniedziałku do środy wspólną edukacyjną akcję, która polega na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla niebezpiecznej w dzisiejszej sytuacji  pracy medyka  (lekarza, pielęgniarki, ratownika medycznego i wszystkich pracowników służby zdrowia). Będzie to podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni.

PADLET- KARTKI ZNAJDUJE SIĘ na stronie: