„Piękna Nasza Polska Cała” – zaśpiewa jednym chórem !!!

„Piękna Nasza Polska Cała” – zaśpiewa jednym chórem !!!

Drodzy Rodzice wraz z Panią Ludmiłą Fabiszewską zapraszamy Was do udziału w  projekcie:

„Piękna Nasza Polska Cała” – zaśpiewa jednym chórem !!!

To dla NASZYCH Kochanych BABĆ I DZIADKÓW, z którymi nie możemy się teraz spotkać, a tak bardzo za nimi tęsknimy!!!

Jeżeli macie ochotę na udział w akcji, to bezpłatnie pobierzcie piosenkę – „Telefon z papieru”

https://bit.ly/2JuxqnI

Warunkiem pobrania jest  darmowe zalogowanie się, które zajmie chwilkę, zależy nam dokładnie na tej piosence.

Obejrzycie z dziećmi bajkę – „Jak działa telefon”

https://bit.ly/2XdtzUd

Dokładny opis całego przedsięwzięcia znajduje się:

https://www.facebook.com/Muzyka777?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARCu6jcq43Le1yIzKxOByhCVkOr73syYAEnKr5R99ye_xW6ubAcOFM26xWMRweFcxsdNvTQyhBm0rgZ&hc_ref=ARQJKXvsYuY5L5vmMt3kMDsn9zeRnTuXvvtsNzgcrYqlLwtdQauUemTXoIcEa2mSCKE&fref=nf

UWAGA RODZICE

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26.03.2021r.w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 w  terminie od 29.03. 2021 do 18.04.2021 ograniczone zostaje funkcjonowanie przedszkola.

Wyjątki w pracy placówki stanowią:

oraz dzieci osób uwzględnionych w powyższym rozporządzeniu tj osób którzy:

Osoby upoważnione do korzystania z opieki nad dzieckiem w przedszkolu, które ze względu na obowiązki zawodowe wymienione wyżej, nie mogą zapewnić dziecku opieki proszone są o napisanie wniosku i przesłanie go drogą mailową na adres poczta@przedszkole3.swinoujscie.pl. lub dostarczenie go do placówki najpóźniej w momencie przyprowadzenia dziecka  do placówki.

Wzór wniosku:

„Na podstawie §2 ust. 4 pkt. (1 lub 2 a – k) Rozporządzenia z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 wnoszę o objęcie mojego dziecka (imię i nazwisko dziecka) zajęciami w przedszkolu.”

                                                                                      Data i podpisy rodziców, opiekunów

Uwaga:

                                   Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 „Pod Żaglami” w Świnoujściu

Wioletta Szłapka

Skip to content