Konsultacje z nauczycielami

Drodzy Rodzice.
Chcąc zapewnić Wam, rodzicom możliwość konsultacji z nauczycielem prowadzącym zajęcia w przedszkolu poniżej prezentujemy adresy e- mail do poszczególnych nauczycieli. Zachęcam do tej formy komunikacji z nauczycielami. Konsultacje z nauczycielami – dostępność nauczycieli za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

mgr Wioletta Szłapka Dyrektor przedszkola, nauczyciel – grupa „Kropelki”

PM3-dyrektor@przedszkole3.swinoujscie.pl

mgr Edyta Jackowska Wicedyrektor przedszkola, nauczyciel – grupa „Sternicy”

PM3-wicedyrektor@przedszkole3.swinoujscie.pl