Konsultacje z nauczycielami

Drodzy Rodzice.
Chcąc zapewnić Wam, rodzicom możliwość konsultacji z nauczycielem prowadzącym zajęcia w przedszkolu poniżej prezentujemy adresy e- mail do poszczególnych nauczycieli. Zachęcam do tej formy komunikacji z nauczycielami. Konsultacje z nauczycielami – dostępność nauczycieli za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

mgr Wioletta Szłapka Dyrektor przedszkola, nauczyciel – grupa „Kropelki”

PM3-dyrektor@przedszkole3.swinoujscie.pl

mgr Edyta Jackowska Wicedyrektor przedszkola, nauczyciel – grupa „Sternicy”

PM3-wicedyrektor@przedszkole3.swinoujscie.pl

mgr Mariola Babkinis Nauczyciel – grupa „Kropelki”

m.babkinis@przedszkole3.swinoujscie.pl

mgr Beata Bereza Nauczyciel – grupa „Rybki”

b.bereza@przedszkole3.swinoujscie.pl

mgr Wiesława Bączyk Nauczyciel – grupa „Marynarze”

w.baczyk@przedszkole3.swinoujscie.pl

mgr Izabela Jędrzejczak Nauczyciel – grupa „Perełki”

i.jedrzejczak@przedszkole3.swinoujscie.pl

mgr Wanda Kolmaga Nauczyciel – grupa „Sternicy” oraz nauczyciel terapii pedagogicznej

w.kolmaga@przedszkole3.swinoujscie.pl

mgr Wioletta Lipa Nauczyciel – grupa „Marynarze” oraz nauczyciel terapii pedagogicznej

w.lipa@przedszkole3.swinoujscie.pl

mgr Dorota Rutkowska Nauczyciel – grupa „Muszelki”

d.rutkowska@przedszkole3.swinoujscie.pl

mgr Urszula Więcław Nauczyciel – grupa „Rybki”

u.wieclaw@przedszkole3.swinoujscie.pl

mgr Grażyna Kępa Nauczyciel logopeda

g.kepa@przedszkole3.swinoujscie.pl

mgr Katarzyna Dmoch Nauczyciel j. angielskiego

k.dmoch@przedszkole3.swinoujscie.pl

mgr Sabina Adamowska katecheta

s.adamowska@przedszkole3.swinoujscie.pl

Z poważaniem Wioletta Szłapka- dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 „Pod Żaglami”