Informacja dla rodziców dzieci przyjętych na nowy rok szkolny 2020/21

Szanowni rodzice!

Informujemy, że ze względu na ogłoszony w naszym kraju stan epidemii, nie możemy zorganizować dla Państwa zebrania organizacyjnego, związanego z rozpoczęciem przez Państwa dzieci edukacji przedszkolnej. Z tej samej przyczyny, w tym roku, spotkania adaptacyjne zostaną zorganizowane nieco inaczej niż zwykle, w mniejszym gronie, przez kilka dni. Na spotkania telefoniczne zaproszą nauczyciele prowadzący grupę. Dzieci z jednej grupy będą miały spotkania w lipcu. Dzieci z drugiej grupy w sierpniu 2020 r. Na naszej stronie internetowej w zakładce „Dokumenty Przedszkola” umieściliśmy dla Państwa wszelkie wiadomości dotyczące organizacji pracy przedszkola- Regulamin Organizacyjny, Statut oraz Koncepcję Pracy Przedszkola i Ramowe Rozkłady Dnia. Warto się z nimi zapoznać. Mamy też kilka porad na pierwsze trudne dni…

Każde dziecko ma możliwość poznać placówkę i  rozkład dnia w przedszkolu poprzez wizytę, w czasie przeznaczonym dla niego i Bajkę- prezentację, którą razem z rodzicem może obejrzeć przed komputerem w domu.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 „Pod Żaglami” w Świnoujściu- mgr Wioletta Szłapka

Na skróty: