UWAGA! DYŻUR LETNI (ORGANIZACJA)

W ZWIĄZKU Z WYTYCZNYMI GIS ORAZ SYTUACJĄ EPIDEMICZNĄ PANUJĄCĄ W KRAJU, NASZE PRZEDSZKOLE PEŁNI DYŻUR LETNI W MIESIĄCU LIPCU I SIERPNIU

NA DYŻUR LETNI SKŁADACIE PAŃSTWO DEKLARACJE  W GRUPACH
OD 08.03.2021 R. DO 19.03.2021 R.

CZYSTY WNIOSEK NALEŻY POBRAĆ U NAUCZYCIELA W GRUPIE LUB WYDRUKOWAĆ ZE STRONY INTERNETOWEJ

Uprzejmie prosimy o racjonalne planowanie opieki wakacyjnej dla swoich dzieci i zapisywanie ich na dyżur letni

w sytuacji konieczności jej zapewnienia.

Okres wakacji to czas gdy pracownicy powinni wykorzystać urlopy wypoczynkowe, w tym zaległe za rok poprzedni.

Już w ubiegłym roku – podczas pierwszej fali pandemii – nauczyciele i pracownicy obsługi zrezygnowali z części urlopów wypoczynkowych, by zapewnić opiekę dla wszystkich potrzebujących w tym trudnym czasie.

Teraz proszą o możliwość wypoczynku i zregenerowania sił przed nowym rokiem szkolnym.

Liczę na zrozumienie przez Państwa tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.