UWAGA! DYŻUR LETNI (ORGANIZACJA)

UWAGA! DYŻUR LETNI (ORGANIZACJA)

W ZWIĄZKU Z WYTYCZNYMI GIS ORAZ SYTUACJĄ EPIDEMICZNĄ PANUJĄCĄ W KRAJU, NASZE PRZEDSZKOLE PEŁNI DYŻUR LETNI W MIESIĄCU LIPCU I SIERPNIU

NA DYŻUR LETNI SKŁADACIE PAŃSTWO DEKLARACJE  W GRUPACH
OD 08.03.2021 R. DO 19.03.2021 R.

CZYSTY WNIOSEK NALEŻY POBRAĆ U NAUCZYCIELA W GRUPIE LUB WYDRUKOWAĆ ZE STRONY INTERNETOWEJ

Uprzejmie prosimy o racjonalne planowanie opieki wakacyjnej dla swoich dzieci i zapisywanie ich na dyżur letni

 w sytuacji konieczności jej zapewnienia.

Okres wakacji to czas gdy pracownicy powinni wykorzystać urlopy wypoczynkowe, w tym zaległe za rok poprzedni.

Już w ubiegłym roku – podczas pierwszej fali pandemii – nauczyciele i pracownicy obsługi zrezygnowali z części urlopów wypoczynkowych, by zapewnić opiekę dla wszystkich potrzebujących w tym trudnym czasie.

 Teraz proszą o możliwość wypoczynku i zregenerowania sił przed nowym rokiem szkolnym.

Liczę na zrozumienie przez Państwa tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

UWAGA RODZICE

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26.03.2021r.w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 w  terminie od 29.03. 2021 do 18.04.2021 ograniczone zostaje funkcjonowanie przedszkola.

Wyjątki w pracy placówki stanowią:

oraz dzieci osób uwzględnionych w powyższym rozporządzeniu tj osób którzy:

Osoby upoważnione do korzystania z opieki nad dzieckiem w przedszkolu, które ze względu na obowiązki zawodowe wymienione wyżej, nie mogą zapewnić dziecku opieki proszone są o napisanie wniosku i przesłanie go drogą mailową na adres poczta@przedszkole3.swinoujscie.pl. lub dostarczenie go do placówki najpóźniej w momencie przyprowadzenia dziecka  do placówki.

Wzór wniosku:

„Na podstawie §2 ust. 4 pkt. (1 lub 2 a – k) Rozporządzenia z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 wnoszę o objęcie mojego dziecka (imię i nazwisko dziecka) zajęciami w przedszkolu.”

                                                                                      Data i podpisy rodziców, opiekunów

Uwaga:

                                   Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 „Pod Żaglami” w Świnoujściu

Wioletta Szłapka

Skip to content