Domowe Starszaki

Szanowni Państwo informujemy, iż z dniem 1.06.2020r. zakładka „Domowe starszaki” nie będzie aktualizowana. Dzieci z grupy „Marynarze” prosimy o korzystanie z propozycji zabaw i zajęć z zakładki „Domowe przedszkole”.

Z poważaniem: Wioletta Lipa i Wiesława Bączyk

Kochane dzieci i drodzy rodzice nadal nie możemy spotkać się w przedszkolu z powodu kwarantanny narodowej. Wiemy, że pilnie włączacie się w realizację zajęć, które dla Was przygotowujemy każdego dnia, jeśli chcecie się pochwalić, jak pracujecie i przygotowujecie się do szkoły, to wykonane zadania możecie sfotografować i przesyłać pocztą elektroniczną. Drodzy Rodzice, jeśli macie do nas pytania, chcecie o czymś porozmawiać, wysłać pracę dziecka, piszcie:

mgr Wioletta Lipa Nauczyciel – grupa „Marynarze”

w.lipa@przedszkole3.swinoujscie.pl

mgr Wiesława Bączyk Nauczyciel – grupa „Marynarze”

w.baczyk@przedszkole3.swinoujscie.pl

Odpowiedzi udzielimy drogą elektroniczną. Wioletta Lipa udziela odpowiedzi we wtorki od 12.00- 14.00 natomiast Wiesława Bączyk udziela odpowiedzi w czwartki od 12.00 – 14.00

                                                                            Pozdrawiamy

panie: Wioletka i Wiesia

Witamy w nowym roku szkolnym

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/22 pojawiły się nowe procedury i regulaminy związane z działalnością placówki.

Znajdują się one w menu „Dokumenty Przedszkola” i prosimy o zapoznanie się z nimi.

Można się z nimi też zapoznać korzystając z poniższych linków:

Procedura zachowania bezpieczeństwa w przedszkolu na rok 2021/22

Regulamin monitoringu w przedszkolu

Procedura wycieczek i wyjść grupowych

oświadczenie do pobrania / oświadczenie do pobrania

Dyżur letni

Szanowni rodzice/opiekunowie informujemy, że zgodnie z arkuszem organizacji pracy przedszkola w roku szkolnym 2021/2022 przerwa wakacyjna planowana jest na miesiąc sierpień. W tym czasie nasze przedszkole będzie zamknięte.

Jeśli niezbędna będzie opieka przedszkola nad Państwa dzieckiem w miesiącu sierpniu, możecie Państwo skorzystać z dyżuru letniego w przedszkolu Miejskim nr 10 ,,Kolorowy Świat” ul. Monte Casino 24-25 z oddziałami w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Narutowicza 10.

Kartę zgłoszeniową na dyżur w sierpniu do Przedszkola Miejskiego nr 10 „Kolorowy Świat” składacie Państwo w naszym przedszkolu.

W miesiącu lipiec dyżur pełni nasze przedszkole. Aby skorzystać z opieki dyżurnej, należy złożyć odrębnie kartę na dyżur letni na miesiąc lipiec.

Nabór kart na dyżur letni odbędzie się w dniach od 20.04.2022 r. do 6.05.2022r. Karty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Wypełnione karty należy składać bezpośrednio w grupach. Karty są do pobrania u nauczycielek.

Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur letni jest brak zaległości w opłatach za przedszkole.