Rekinki

Aktualności

Żabie figle

Bałwankowe przedstawienie

Rekinki na ludowo dla Babci i Dziadka

Czerwony Kapturek

Rodzice Rekinków przygotowały dla nas niemałą niespodziankę! Zobaczcie sami! Rodzicom jeszcze raz dziękujemy za cudowny występ, wielkie zaangażowanie oraz bezproblemową współpracę w roku szkolnym 2020/2021 🙂

Dzień Rodziny w grupie Rekinki

Kochani rodzice w dniu waszego świętaSłonka na co dzień życzą chłopcy i dziewczęta.Żeby Wasze życie było kolorowe,A dzieci zawsze uśmiechnięte i zdrowe.Życzymy Wam rodzice, byście żyli nam sto lat,by słońce Wam świeciło, byście kwitli tak jak kwiat.Dziękujemy Wam rodzice, za wasze serce złote,My urwisy Was kochamy, nie zapominajcie o tym.Dużo buziaków Wam przesyłamy,Bo mamę i tatę bardzo kochamy.Więc dzisiaj od nas przyjmijcie życzenia,Sto lat w dobrym zdrowiu i marzeń spełnienia.

Dzień Babci i Dziadka 2021r.

Czy wy wiecie, moi mili, czy wy wiecie,Ile babć i dziadków jest na całym świecie?Właśnie swoje wielkie święto dzisiaj mają,więc wnuczęta im piosenki zaśpiewają! Z okazji święta Babci i Dziadka, Rekinki przygotowały krótki występ 🙂 Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia. Miłego oglądania!

Pasowanie na Przedszkolaka u Rekinków

Dnia 17.11.2020 r. do grona prawdziwych Przedszkolaków dołączyły również dzieci z grupy Rekinków. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tej wspaniałej i jakże ważnej uroczystości przedszkolnej.

Bajka o rekinie, który do przedszkola poszedł

Praca Zdalna

Zdalne 16.04 terapia pedagogiczna

Zdalne 16.04 Rekinki

Zdalne 15.04 terapia pedagogiczna

Zdalne 15.04

15.04 zdalny język angielski

Zdalne 14.04 Terapia pedagogiczna

Zdalne 14.04

Praca zdalna 13.04

13.04 zdalne- język angielski

Nauczanie zdalne 12.04

Skip to content