Biblioteczka

Kochane Dzieci, Szanowni Rodzice,

Otwieramy dla Was zakładkę pt.:

BIBLIOTECZKA PRZEDSZKOLAKA

Znajdziecie tu, nagrane przez Wasze nauczycielki, bajeczki z przedszkolnej półeczki. Teksty czytane przez nauczycielki przedszkola specjalnie dla naszych przedszkolaków, z pewnością będą małym urozmaiceniem dnia, w czasie kwarantanny narodowej.

Życzymy miłego słuchania – Nauczyciele Przedszkola „Pod Żaglami”

Pobierz Materiał – Biblioteczka Przedszkolaka ver. 8.0 – nowa wersja z dnia 29.05.2020 r.

Informacja dla rodziców dzieci wskazanych na wolne miejsca w rekrutacji do Przedszkola Miejskiego nr 3 „Pod Żaglami” oraz do poszczególnych przedszkoli Miasta Świnoujście

Szanowni Państwo

W  związku z sytuacją epidemiologiczną i ograniczeniami przemieszczania się informujemy iż kopie dokumentów( wniosek i załączniki) złożone w rekrutacji, w placówce pierwszego wyboru, zostaną przekazane przez dyrektora do placówek skierowania dziecka.

Wobec powyższego nie ma potrzeby osobistego odbioru dokumentów w Przedszkolu Miejskim nr 3  i zanoszenia ich do placówki wskazania,  oraz odbioru dokumentów z innych przedszkoli i dostarczania ich do Przedszkola Miejskiego nr 3.

Wioletta Szłapka- dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 „Pod Żaglami”