Aktualności

W zakładce „dokumenty przedszkola” a ściślej ujmując w podmenu znajdują się nowe dokumenty do pobrania i zapoznania się. Znajdziemy tam m.in. Kalendarium na rok szkolny 2021/22, Plan współpracy z rodzicami, Zestawienie programów wychowania przedszkolnego oraz upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola i Zgodę na upowszechnianie wizerunku dziecka Prosimy o zapoznanie się z dokumentacją.

Rodzice Rekinków przygotowały dla nas niemałą niespodziankę! Zobaczcie sami! Rodzicom jeszcze raz dziękujemy za cudowny występ, wielkie zaangażowanie oraz bezproblemową współpracę w roku szkolnym 2020/2021 🙂

Kochani rodzice w dniu waszego świętaSłonka na co dzień życzą chłopcy i dziewczęta.Żeby Wasze życie było kolorowe,A dzieci zawsze uśmiechnięte i zdrowe.Życzymy Wam rodzice, byście żyli nam sto lat,by słońce Wam świeciło, byście kwitli tak jak kwiat.Dziękujemy Wam rodzice, za wasze serce złote,My urwisy Was kochamy, nie zapominajcie o tym.Dużo buziaków Wam przesyłamy,Bo mamę i tatę bardzo kochamy.Więc dzisiaj od nas przyjmijcie życzenia,Sto lat w dobrym zdrowiu i marzeń spełnienia.

Zapraszamy serdecznie na prezentację artystyczną z okazji Dnia Mamy i Taty. Miłego oglądania.

Kochana mamo, kochany tato dziękuję za każdą zimę za każde lato. Za to że macie dla nas czas KOCHAMY WAS. Zapraszamy na przedstawienie z okazji Święta Rodziny

10/237

Witamy w nowym roku szkolnym

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/22 pojawiły się nowe procedury i regulaminy związane z działalnością placówki.

Znajdują się one w menu „Dokumenty Przedszkola” i prosimy o zapoznanie się z nimi.

Można się z nimi też zapoznać korzystając z poniższych linków:

Procedura zachowania bezpieczeństwa w przedszkolu na rok 2021/22

Regulamin monitoringu w przedszkolu

Procedura wycieczek i wyjść grupowych

Skip to content