Aktualności

Wielkanocne obyczaje niechaj wszyscy znają, dziś Wam je Delfinki przedstawiają. Zapraszamy na film.

Uwaga Rodzice! Informacja o dyżurze letnim!!! Na stronie internetowej, w zakładce „Aktualności – Dyżur letni 2023” znajduje się informacja na temat zasad organizacji dyżuru letniego w Przedszkolach Miejskich Gminy Miasto Świnoujście a także do pobrania wniosek na dyżur letni i upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola. Upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola, na czas pobytu na dyżurze letnim, składają rodzice dzieci z innych przedszkoli niż Przedszkole Miejskie nr 3 „Pod Żaglami”.

Na samym początku lutego 2023r ogłoszono zapisy na konkurs o nazwie Talent Show, który odbył się 24 lutego 2022r. W przeglądzie mogły wziąć udział wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkola. Warunkiem wzięcia udziału w Talent Show było dostarczenie do nauczyciela swojej grupy karty zgłoszeniowej. Celami konkursu były: Finalnie zgłosiło się 27 ochotników. 8 osobób z grupy Rekinki ( 5latki), 1 osoba z grupy Perełki (3 latki), 3 osoby z grupy Muszelki (3latki) oraz 1 osoba z grupy Rybki (4latki), 7 osób z grupy Kropelki (6latki), 7 osób z grupy Delfinki (5latki). Wszystkie dzieci pięknie się zaprezentowały, były przygotowane, miały piękne stroje oraz przygotowaną muzykę. Jury w jednoosobowym składzie: Katarzyna Rot, po obejrzeniu wszystkich występów postanowiło przyznać: I miejsce- Zuzanna Koziarska z grupy Muszelki II miejsce- Sara Janta- Lipińska z grupy Rekinki III miejsce- Zuzanna Pełka z grupy Kropelki Każdy z uczestników otrzymał prezent niespodziankę za uczestnictwo, oraz zwycięzcy otrzymali nagrody za…

Dowiedz się więcej

Kochana babciu, kochany dziadku to przedstawienie dla Was.

Święto Niepodległości to data ważna także w życiu 5 letnich Delfinkow. Z okazji 104 rocznicy Niepodległości przedszkolaki przygotowały przedstawienie „Niepodległa od 104 lat”.

Szanowni rodzice/opiekunowie informujemy, że zgodnie z arkuszem organizacji pracy przedszkola w roku szkolnym 2021/2022 przerwa wakacyjna planowana jest na miesiąc sierpień. W tym czasie nasze przedszkole będzie zamknięte. Jeśli niezbędna będzie opieka przedszkola nad Państwa dzieckiem w miesiącu sierpniu, możecie Państwo skorzystać z dyżuru letniego w przedszkolu Miejskim nr 10 ,,Kolorowy Świat” ul. Monte Casino 24-25 z oddziałami w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Narutowicza 10. Kartę zgłoszeniową na dyżur w sierpniu do Przedszkola Miejskiego nr 10 „Kolorowy Świat” składacie Państwo w naszym przedszkolu. W miesiącu lipiec dyżur pełni nasze przedszkole. Aby skorzystać z opieki dyżurnej, należy złożyć odrębnie kartę na dyżur letni na miesiąc lipiec. Nabór kart na dyżur letni odbędzie się w dniach od 20.04.2022 r. do 6.05.2022r. Karty złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Wypełnione karty należy składać bezpośrednio w grupach. Karty są do pobrania u nauczycielek. Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur letni jest brak…

Dowiedz się więcej

„Witamy wiosnę na sportowo” to prezentacja mająca na celu zainspirowanie Państwa do wspólnych zabaw z dziećmi i zacieśnienia więzi rodzinnych a przy okazji miłe spędzenie wolnych chwil i dbanie o zdrowie.

10/305
Skip to content