J. Angielski

Zajęcia 1

Zajęcia 2

Zajęcia 3

Zajęcia 4

Zajęcia 5

Zajęcia 6

Zajęcia 7

Zapraszam do obejrzenia oraz zaśpiewania piosenki o pływającej ośmiornicy! Zadaniem dla dzieci będzie uwaga, uwaga…. poruszanie się jak ośmiornica na filmie! Będzie trzeba popłynąć w lewo, prawo, w górę, w dól, do przodu i do tyłu. Zadanie jest trudne, ale wierzę że dacie radę

🙂 udanej zabawy 🙂

Zajęcia 8

Widzimy się ostatni raz w tym roku szkolnym, wiec dzisiaj mam dla was ciekawą piosenkę do pośpiewania i potańczenia 🙂

Piosenka polega na powtarzaniu tego co śpiewają ludzie w piosence. W piosence pojawi się też kilka słów których nie zdążyliśmy poznać, ale bez obaw! Wszystko jest pokazane na filmie, będziecie wiedzieć o co chodzi 🙂 (listening- słuchanie, writing- pisanie, friend style- w stylu przyjaciół, teacher style- w stylu nauczyciela).

Bardzo wam dziękuję za ten rok szkolny i do zobaczenia we wrześniu! 🙂 Udanych wakacji 🙂 Bye bye 🙂

Witamy w nowym roku szkolnym

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/22 pojawiły się nowe procedury i regulaminy związane z działalnością placówki.

Znajdują się one w menu „Dokumenty Przedszkola” i prosimy o zapoznanie się z nimi.

Można się z nimi też zapoznać korzystając z poniższych linków:

Procedura zachowania bezpieczeństwa w przedszkolu na rok 2021/22

Regulamin monitoringu w przedszkolu

Procedura wycieczek i wyjść grupowych

oświadczenie do pobrania / oświadczenie do pobrania

Dyżur letni

Szanowni rodzice/opiekunowie informujemy, że zgodnie z arkuszem organizacji pracy przedszkola w roku szkolnym 2021/2022 przerwa wakacyjna planowana jest na miesiąc sierpień. W tym czasie nasze przedszkole będzie zamknięte.

Jeśli niezbędna będzie opieka przedszkola nad Państwa dzieckiem w miesiącu sierpniu, możecie Państwo skorzystać z dyżuru letniego w przedszkolu Miejskim nr 10 ,,Kolorowy Świat” ul. Monte Casino 24-25 z oddziałami w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Narutowicza 10.

Kartę zgłoszeniową na dyżur w sierpniu do Przedszkola Miejskiego nr 10 „Kolorowy Świat” składacie Państwo w naszym przedszkolu.

W miesiącu lipiec dyżur pełni nasze przedszkole. Aby skorzystać z opieki dyżurnej, należy złożyć odrębnie kartę na dyżur letni na miesiąc lipiec.

Nabór kart na dyżur letni odbędzie się w dniach od 20.04.2022 r. do 6.05.2022r. Karty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Wypełnione karty należy składać bezpośrednio w grupach. Karty są do pobrania u nauczycielek.

Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur letni jest brak zaległości w opłatach za przedszkole.

Skip to content