J. Angielski

Zajęcia 1

Zajęcia 2

Zajęcia 3

Zajęcia 4

Zajęcia 5

Zajęcia 6

Zajęcia 7

Zapraszam do obejrzenia oraz zaśpiewania piosenki o pływającej ośmiornicy! Zadaniem dla dzieci będzie uwaga, uwaga…. poruszanie się jak ośmiornica na filmie! Będzie trzeba popłynąć w lewo, prawo, w górę, w dól, do przodu i do tyłu. Zadanie jest trudne, ale wierzę że dacie radę

🙂 udanej zabawy 🙂

Zajęcia 8

Widzimy się ostatni raz w tym roku szkolnym, wiec dzisiaj mam dla was ciekawą piosenkę do pośpiewania i potańczenia 🙂

Piosenka polega na powtarzaniu tego co śpiewają ludzie w piosence. W piosence pojawi się też kilka słów których nie zdążyliśmy poznać, ale bez obaw! Wszystko jest pokazane na filmie, będziecie wiedzieć o co chodzi 🙂 (listening- słuchanie, writing- pisanie, friend style- w stylu przyjaciół, teacher style- w stylu nauczyciela).

Bardzo wam dziękuję za ten rok szkolny i do zobaczenia we wrześniu! 🙂 Udanych wakacji 🙂 Bye bye 🙂

Szanowni rodzice!

Informujemy, że ze względu na ogłoszony w naszym kraju stan epidemii, nie możemy zorganizować dla Państwa zebrania organizacyjnego, związanego z rozpoczęciem przez Państwa dzieci edukacji przedszkolnej. Z tej samej przyczyny, w tym roku, spotkania adaptacyjne zostaną zorganizowane nieco inaczej niż zwykle, w mniejszym gronie, przez kilka dni. Na spotkania telefoniczne zaproszą nauczyciele prowadzący grupę. Dzieci z jednej grupy będą miały spotkania w lipcu. Dzieci z drugiej grupy w sierpniu 2020 r. Na naszej stronie internetowej w zakładce „Dokumenty Przedszkola” umieściliśmy dla Państwa wszelkie wiadomości dotyczące organizacji pracy przedszkola- Regulamin Organizacyjny, Statut oraz Koncepcję Pracy Przedszkola i Ramowe Rozkłady Dnia. Warto się z nimi zapoznać. Mamy też kilka porad na pierwsze trudne dni…

Każde dziecko ma możliwość poznać placówkę i  rozkład dnia w przedszkolu poprzez wizytę, w czasie przeznaczonym dla niego i Bajkę- prezentację, którą razem z rodzicem może obejrzeć przed komputerem w domu.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 „Pod Żaglami” w Świnoujściu- mgr Wioletta Szłapka

 

Na skróty:

Drodzy Rodzice.

Na podstawie art. 106 ust 3 ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo Oświatowe( Dz.U z 2020r poz 910) Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 „Pod Żaglami” w Świnoujściu  informuje,  iż po ustaleniu z organem prowadzącym wzrasta stawka żywieniowa za całodzienne wyżywienie dzieci w placówce i od 01.09.2020r. wynosić ona będzie 9.00 zł( słownie: dziewięć złotych).

Pozostałe dotychczas uzgodnione warunki korzystania z posiłków pozostają bez zmian.

 

Z poważaniem Wioletta Szłapka Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 „Pod Żaglami” w Świnoujściu