Aktualności

Dzień Mamy i Taty u Delfinków

Kochana mamo, kochany tato dziękuję za każdą zimę za każde lato. Za to że macie dla nas czas KOCHAMY WAS. Zapraszamy na przedstawienie z okazji Święta Rodziny

Muzyczne witanie wiosny

Wiosna to szczególna pora roku, wiosna to radość. Radość można wyrazić na wiele sposobów, Delfinki witają wiosnę muzycznie, bo wiosna im w duszy gra.

Dzień Babci i Dziadka u Delfinków

Dzień Babci i Dzień Dziadka to najważniejsze święto dla każdego wnuka. Z tej okazji Delfinki przy pomocy pani Wioletki i pani Wiesi przygotowały przedstawienie. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Świąteczne Delfinki

Jak co roku pod bacznym okiem pań wychowawczyń, dzieci z naszego przedszkola przygotowują program świąteczny aby zaprezentować rodzinom swoje umiejętności wokalno-taneczne oraz recytatorskie. W tym roku swoje umiejętności za pomocą kamery postanowiły zaprezentować Delfinki. A oto jak im to wyszło:

Pasowanie na Przedszkolaka

Listopad 2020 to miesiąc, w którym szeregi pełnoprawnych przedszkolaków zasiliło 23 dzieci z grupy Delfinki. Ceremonia pasowania na Przedszkolaka odbyła się ze względów bezpieczeństwa bez udziału publiczności, lecz panie wychowawczynie i dzieci wyszły na przeciw oczekiwaniom rodziców i korzystając z nowoczesnych technik i form prezentacji postanowiły nagrać film z tej uroczystości.

Praca Zdalna

Zdalne 16.04 terapia pedagogiczna

Zdalne 16.04

Zdalne 15.04 terapia pedagogiczna

15.04 zdalny język angielski

Zdalne 15.04 Delfinki

Zdalne 14.04 Terapia pedagogiczna

Zdalne 14.04 Delfinki

Praca zdalna 13.04

13.04 zdalne- język angielski

Nauczanie zdalne 12.04

UWAGA RODZICE

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26.03.2021r.w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 w  terminie od 29.03. 2021 do 18.04.2021 ograniczone zostaje funkcjonowanie przedszkola.

Wyjątki w pracy placówki stanowią:

oraz dzieci osób uwzględnionych w powyższym rozporządzeniu tj osób którzy:

Osoby upoważnione do korzystania z opieki nad dzieckiem w przedszkolu, które ze względu na obowiązki zawodowe wymienione wyżej, nie mogą zapewnić dziecku opieki proszone są o napisanie wniosku i przesłanie go drogą mailową na adres poczta@przedszkole3.swinoujscie.pl. lub dostarczenie go do placówki najpóźniej w momencie przyprowadzenia dziecka  do placówki.

Wzór wniosku:

„Na podstawie §2 ust. 4 pkt. (1 lub 2 a – k) Rozporządzenia z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 wnoszę o objęcie mojego dziecka (imię i nazwisko dziecka) zajęciami w przedszkolu.”

                                                                                      Data i podpisy rodziców, opiekunów

Uwaga:

                                   Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 „Pod Żaglami” w Świnoujściu

Wioletta Szłapka

Skip to content