Delfinki

Aktualności

Delfinki witają wiosnę na sportowo

„Witamy wiosnę na sportowo” to prezentacja mająca na celu zainspirowanie Państwa do wspólnych zabaw z dziećmi i zacieśnienia więzi rodzinnych a przy okazji miłe spędzenie wolnych chwil i dbanie o zdrowie.

Delfinki występują dla Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka składamy życzenia za pośrednictwem kamery. Życzymy miłego oglądania w gronie rodzinnym. Panie Wioletka i Wiesia wraz z Delfinkami

Świąteczne życzenia Delfinków

Spokojnych i radosnych świąt, wspaniałej rodzinnej atmosfery, mnóstwa prezentów i szczęśliwego Nowego Roku życzą Delfinki z panią Wioletką i panią Wiesią.

Delfinki dla Niepodległej

Drodzy Rodzice, Z okazji Święta Niepodległości prezentujemy przedstawienie pt. ,,Tutaj Polska się zaczyna…” . Celem przedstawienia jest kształtowanie właściwych postaw patriotycznych oraz wzbogacenie wiedzy o naszym regionie. Życzymy przyjemnego oglądania. Film został wysłany do Kuratorium Oświaty na konkurs.

Praca Zdalna

Zdalne 16.04 terapia pedagogiczna

Zdalne 16.04

Zdalne 15.04 terapia pedagogiczna

15.04 zdalny język angielski

Zdalne 15.04 Delfinki

Zdalne 14.04 Terapia pedagogiczna

Zdalne 14.04 Delfinki

Praca zdalna 13.04

13.04 zdalne- język angielski

Nauczanie zdalne 12.04

Witamy w nowym roku szkolnym

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/22 pojawiły się nowe procedury i regulaminy związane z działalnością placówki.

Znajdują się one w menu „Dokumenty Przedszkola” i prosimy o zapoznanie się z nimi.

Można się z nimi też zapoznać korzystając z poniższych linków:

Procedura zachowania bezpieczeństwa w przedszkolu na rok 2021/22

Regulamin monitoringu w przedszkolu

Procedura wycieczek i wyjść grupowych

oświadczenie do pobrania / oświadczenie do pobrania

Dyżur letni

Szanowni rodzice/opiekunowie informujemy, że zgodnie z arkuszem organizacji pracy przedszkola w roku szkolnym 2021/2022 przerwa wakacyjna planowana jest na miesiąc sierpień. W tym czasie nasze przedszkole będzie zamknięte.

Jeśli niezbędna będzie opieka przedszkola nad Państwa dzieckiem w miesiącu sierpniu, możecie Państwo skorzystać z dyżuru letniego w przedszkolu Miejskim nr 10 ,,Kolorowy Świat” ul. Monte Casino 24-25 z oddziałami w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Narutowicza 10.

Kartę zgłoszeniową na dyżur w sierpniu do Przedszkola Miejskiego nr 10 „Kolorowy Świat” składacie Państwo w naszym przedszkolu.

W miesiącu lipiec dyżur pełni nasze przedszkole. Aby skorzystać z opieki dyżurnej, należy złożyć odrębnie kartę na dyżur letni na miesiąc lipiec.

Nabór kart na dyżur letni odbędzie się w dniach od 20.04.2022 r. do 6.05.2022r. Karty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Wypełnione karty należy składać bezpośrednio w grupach. Karty są do pobrania u nauczycielek.

Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur letni jest brak zaległości w opłatach za przedszkole.