Dzień Mamy i Taty u Delfinków

Kochana mamo, kochany tato dziękuję za każdą zimę za każde lato. Za to że macie dla nas czas KOCHAMY WAS. Zapraszamy na przedstawienie z okazji Święta Rodziny

Muzyczne witanie wiosny

Wiosna to szczególna pora roku, wiosna to radość. Radość można wyrazić na wiele sposobów, Delfinki witają wiosnę muzycznie, bo wiosna im w duszy gra.

Dzień Babci i Dziadka u Delfinków

Dzień Babci i Dzień Dziadka to najważniejsze święto dla każdego wnuka. Z tej okazji Delfinki przy pomocy pani Wioletki i pani Wiesi przygotowały przedstawienie. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Świąteczne Delfinki

Jak co roku pod bacznym okiem pań wychowawczyń, dzieci z naszego przedszkola przygotowują program świąteczny aby zaprezentować rodzinom swoje umiejętności wokalno-taneczne oraz recytatorskie. W tym roku swoje umiejętności za pomocą kamery postanowiły zaprezentować Delfinki. A oto jak im to wyszło:

Pasowanie na Przedszkolaka

Listopad 2020 to miesiąc, w którym szeregi pełnoprawnych przedszkolaków zasiliło 23 dzieci z grupy Delfinki. Ceremonia pasowania na Przedszkolaka odbyła się ze względów bezpieczeństwa bez udziału publiczności, lecz panie wychowawczynie i dzieci wyszły na przeciw oczekiwaniom rodziców i korzystając z nowoczesnych technik i form prezentacji postanowiły nagrać film z tej uroczystości.

Praca Zdalna

Zdalne 16.04 terapia pedagogiczna