Aktualności

Dzień Rodziny w grupie Rekinki

Kochani rodzice w dniu waszego świętaSłonka na co dzień życzą chłopcy i dziewczęta.Żeby Wasze życie było kolorowe,A dzieci zawsze uśmiechnięte i zdrowe.Życzymy Wam rodzice, byście żyli nam sto lat,by słońce Wam świeciło, byście kwitli tak jak kwiat.Dziękujemy Wam rodzice, za wasze serce złote,My urwisy Was kochamy, nie zapominajcie o tym.Dużo buziaków Wam przesyłamy,Bo mamę i tatę bardzo kochamy.Więc dzisiaj od nas przyjmijcie życzenia,Sto lat w dobrym zdrowiu i marzeń spełnienia.

Dzień Babci i Dziadka 2021r.

Czy wy wiecie, moi mili, czy wy wiecie,Ile babć i dziadków jest na całym świecie?Właśnie swoje wielkie święto dzisiaj mają,więc wnuczęta im piosenki zaśpiewają! Z okazji święta Babci i Dziadka, Rekinki przygotowały krótki występ 🙂 Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia. Miłego oglądania!

Pasowanie na Przedszkolaka u Rekinków

Dnia 17.11.2020 r. do grona prawdziwych Przedszkolaków dołączyły również dzieci z grupy Rekinków. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tej wspaniałej i jakże ważnej uroczystości przedszkolnej.

Bajka o rekinie, który do przedszkola poszedł

Praca Zdalna

Zdalne 16.04 terapia pedagogiczna

Zdalne 16.04 Rekinki

Zdalne 15.04 terapia pedagogiczna

Zdalne 15.04

15.04 zdalny język angielski

Zdalne 14.04 Terapia pedagogiczna

Zdalne 14.04

Praca zdalna 13.04

13.04 zdalne- język angielski

Nauczanie zdalne 12.04

UWAGA RODZICE

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26.03.2021r.w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 w  terminie od 29.03. 2021 do 18.04.2021 ograniczone zostaje funkcjonowanie przedszkola.

Wyjątki w pracy placówki stanowią:

oraz dzieci osób uwzględnionych w powyższym rozporządzeniu tj osób którzy:

Osoby upoważnione do korzystania z opieki nad dzieckiem w przedszkolu, które ze względu na obowiązki zawodowe wymienione wyżej, nie mogą zapewnić dziecku opieki proszone są o napisanie wniosku i przesłanie go drogą mailową na adres poczta@przedszkole3.swinoujscie.pl. lub dostarczenie go do placówki najpóźniej w momencie przyprowadzenia dziecka  do placówki.

Wzór wniosku:

„Na podstawie §2 ust. 4 pkt. (1 lub 2 a – k) Rozporządzenia z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 wnoszę o objęcie mojego dziecka (imię i nazwisko dziecka) zajęciami w przedszkolu.”

                                                                                      Data i podpisy rodziców, opiekunów

Uwaga:

                                   Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 „Pod Żaglami” w Świnoujściu

Wioletta Szłapka

Skip to content