Rekinki

Aktualności

Żabie figle

Bałwankowe przedstawienie

Rekinki na ludowo dla Babci i Dziadka

Czerwony Kapturek

Rodzice Rekinków przygotowały dla nas niemałą niespodziankę! Zobaczcie sami! Rodzicom jeszcze raz dziękujemy za cudowny występ, wielkie zaangażowanie oraz bezproblemową współpracę w roku szkolnym 2020/2021 🙂

Dzień Rodziny w grupie Rekinki

Kochani rodzice w dniu waszego świętaSłonka na co dzień życzą chłopcy i dziewczęta.Żeby Wasze życie było kolorowe,A dzieci zawsze uśmiechnięte i zdrowe.Życzymy Wam rodzice, byście żyli nam sto lat,by słońce Wam świeciło, byście kwitli tak jak kwiat.Dziękujemy Wam rodzice, za wasze serce złote,My urwisy Was kochamy, nie zapominajcie o tym.Dużo buziaków Wam przesyłamy,Bo mamę i tatę bardzo kochamy.Więc dzisiaj od nas przyjmijcie życzenia,Sto lat w dobrym zdrowiu i marzeń spełnienia.

Dzień Babci i Dziadka 2021r.

Czy wy wiecie, moi mili, czy wy wiecie,Ile babć i dziadków jest na całym świecie?Właśnie swoje wielkie święto dzisiaj mają,więc wnuczęta im piosenki zaśpiewają! Z okazji święta Babci i Dziadka, Rekinki przygotowały krótki występ 🙂 Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia. Miłego oglądania!

Pasowanie na Przedszkolaka u Rekinków

Dnia 17.11.2020 r. do grona prawdziwych Przedszkolaków dołączyły również dzieci z grupy Rekinków. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tej wspaniałej i jakże ważnej uroczystości przedszkolnej.

Bajka o rekinie, który do przedszkola poszedł

Praca Zdalna

Zdalne 16.04 terapia pedagogiczna

Zdalne 16.04 Rekinki

Zdalne 15.04 terapia pedagogiczna

Zdalne 15.04

15.04 zdalny język angielski

Zdalne 14.04 Terapia pedagogiczna

Zdalne 14.04

Praca zdalna 13.04

13.04 zdalne- język angielski

Nauczanie zdalne 12.04

Witamy w nowym roku szkolnym

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/22 pojawiły się nowe procedury i regulaminy związane z działalnością placówki.

Znajdują się one w menu „Dokumenty Przedszkola” i prosimy o zapoznanie się z nimi.

Można się z nimi też zapoznać korzystając z poniższych linków:

Procedura zachowania bezpieczeństwa w przedszkolu na rok 2021/22

Regulamin monitoringu w przedszkolu

Procedura wycieczek i wyjść grupowych

oświadczenie do pobrania / oświadczenie do pobrania

Dyżur letni

Szanowni rodzice/opiekunowie informujemy, że zgodnie z arkuszem organizacji pracy przedszkola w roku szkolnym 2021/2022 przerwa wakacyjna planowana jest na miesiąc sierpień. W tym czasie nasze przedszkole będzie zamknięte.

Jeśli niezbędna będzie opieka przedszkola nad Państwa dzieckiem w miesiącu sierpniu, możecie Państwo skorzystać z dyżuru letniego w przedszkolu Miejskim nr 10 ,,Kolorowy Świat” ul. Monte Casino 24-25 z oddziałami w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Narutowicza 10.

Kartę zgłoszeniową na dyżur w sierpniu do Przedszkola Miejskiego nr 10 „Kolorowy Świat” składacie Państwo w naszym przedszkolu.

W miesiącu lipiec dyżur pełni nasze przedszkole. Aby skorzystać z opieki dyżurnej, należy złożyć odrębnie kartę na dyżur letni na miesiąc lipiec.

Nabór kart na dyżur letni odbędzie się w dniach od 20.04.2022 r. do 6.05.2022r. Karty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Wypełnione karty należy składać bezpośrednio w grupach. Karty są do pobrania u nauczycielek.

Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur letni jest brak zaległości w opłatach za przedszkole.

Skip to content