Dzień Rodziny w grupie Rekinki

Kochani rodzice w dniu waszego świętaSłonka na co dzień życzą chłopcy i dziewczęta.Żeby Wasze życie było kolorowe,A dzieci zawsze uśmiechnięte i zdrowe.Życzymy Wam rodzice, byście żyli nam sto lat,by słońce Wam świeciło, byście kwitli tak jak kwiat.Dziękujemy Wam rodzice, za wasze serce złote,My urwisy Was kochamy, nie zapominajcie o tym.Dużo buziaków Wam przesyłamy,Bo mamę i tatę bardzo kochamy.Więc dzisiaj od nas przyjmijcie życzenia,Sto lat w dobrym zdrowiu i marzeń spełnienia.

Dzień Babci i Dziadka 2021r.

Czy wy wiecie, moi mili, czy wy wiecie,Ile babć i dziadków jest na całym świecie?Właśnie swoje wielkie święto dzisiaj mają,więc wnuczęta im piosenki zaśpiewają! Z okazji święta Babci i Dziadka, Rekinki przygotowały krótki występ 🙂 Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia. Miłego oglądania!

Pasowanie na Przedszkolaka u Rekinków

Dnia 17.11.2020 r. do grona prawdziwych Przedszkolaków dołączyły również dzieci z grupy Rekinków. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tej wspaniałej i jakże ważnej uroczystości przedszkolnej.

Bajka o rekinie, który do przedszkola poszedł

Praca Zdalna

Zdalne 16.04 terapia pedagogiczna