Domowe Starszaki

Szanowni Państwo informujemy, iż z dniem 1.06.2020r. zakładka „Domowe starszaki” nie będzie aktualizowana. Dzieci z grupy „Marynarze” prosimy o korzystanie z propozycji zabaw i zajęć z zakładki „Domowe przedszkole”.

Z poważaniem: Wioletta Lipa i Wiesława Bączyk

Kochane dzieci i drodzy rodzice nadal nie możemy spotkać się w przedszkolu z powodu kwarantanny narodowej. Wiemy, że pilnie włączacie się w realizację zajęć, które dla Was przygotowujemy każdego dnia, jeśli chcecie się pochwalić, jak pracujecie i przygotowujecie się do szkoły, to wykonane zadania możecie sfotografować i przesyłać pocztą elektroniczną. Drodzy Rodzice, jeśli macie do nas pytania, chcecie o czymś porozmawiać, wysłać pracę dziecka, piszcie:

mgr Wioletta Lipa Nauczyciel – grupa „Marynarze”

w.lipa@przedszkole3.swinoujscie.pl

mgr Wiesława Bączyk Nauczyciel – grupa „Marynarze”

w.baczyk@przedszkole3.swinoujscie.pl

Odpowiedzi udzielimy drogą elektroniczną. Wioletta Lipa udziela odpowiedzi we wtorki od 12.00- 14.00 natomiast Wiesława Bączyk udziela odpowiedzi w czwartki od 12.00 – 14.00

panie: Wioletka i Wiesia